Oferta "jak nowe" na amazon, czyli wherehouse deals.

W dziale wherehouse deals znajdziemy produkty, które z różnych względów zostały zwrócone przez klientów, uszkodzone lub mają otwarte opakowania. Kupimy je za niższą cenę. Amazon sprawdza każdy z tych produktów, ustala, czy działa, określa ich jakość i sprzedaje za obniżoną, atrakcyjną cenę.
Ze względu na swoją specyfikę produkty podlegają zwrotowi, ale nie podlegają wymianie na ten sam produkt.
Produkty używane nie podlegają gwarancji fabrycznej.
Jeżeli produkt przestanie działać po 30 dniach od zakupu, nie ma możliwości zwrotu. Amazon zaleca skontaktowanie się z producentem, aby pomógł rozwiązać usterkę.TABLETY używane w bardzo dobrym stanie od 200zł. Samsung, Acer, Lenovo, iPad.

Telefony komórkowe i akcesoria. Używane, ale w bardzo dobrym stanie. Bardzo tanio!

Tani Sprzęt FITNESS - artykuły najczęściej zwrócone przez nabywcę. Sprzęt może być rozpakowany z oryginalnego opakowania, ale jest ponownie sprawdzony i w pełni sprawny

Sprzęt KUCHENNY - najczęściej zwrócony przez nabywcę. Sprzęt może być rozpakowany z oryginalnego opakowania, ale jest ponownie sprawdzony i w pełni sprawny. Okazyjne ceny!Samsung Chromebook Wifi 2 GB,16 GB, 11.6 inches, Exynos 5250, 1.7 GHz Processor, Battery life up to 7 hours. od 900zł. Może dotrzeć jako nieopakowany w oryginalne opakowanie, kilka kosmetycznych uszkodzeń. Kliknij na link, wybierz used i wybierz sprzedawcę amazon.co.uk - darmowa przesylka do Polski, 30 dni na zwrot.


Epson Expression Drukarka do zdjęć XP-750 with Claria Photo HD Ink - Wi-Fi i panel dotykowy. Drukuje, skanuje, kopiuje. Bardzo dobra jakość zdjęć. 40% mniejsza niż poprzednie modele.


Toshiba Satellite Professional C850 15.6-inch Laptop (Intel Celeron 1000M 1.8GHz Processor, 2GB RAM, 320GB HDD, DVD RW, LAN, WLAN, BT, Webcam, Integrated Graphics, Windows 8) Dostępne 3 laptopy w dobrej lub bardzo dobrej kondycji. Cena od 1250 zł.
Fujifilm FinePix HS50 Digital Camera - Black (16 MP, 42x Optical Zoom) 3.0 inch LCDod 1530 zł. 2 używane aparaty. Jeden w dobrym stanie, drugi jak nowy. 30 dni na zwrot, darmowa przesyłka do Polski.